Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Kabineto numeris

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

 
Daina Alksnė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja ekspertė   308 kab.
Jurgita Juknevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vyresnioji mokytoja I J klasė 301 kab.
Monika Duksaitė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja  I D klasė 302 kab.
Ana Jurgaitienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja    303 kab.
Irena Gineitienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė   205 kab.
Rima Misėkienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė    

Užsienio kalbų mokytojai

 
Ramunėlė Šaulianskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė   207 kab.
Natalija Šerelė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja   318 kab.
Eglė Petkevičiūtė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja I A klasė 127 kab.
Vaida Bivainytė Anglų, prancūzų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja IV B klasė 122 kab.
Lina Glebienė Anglų, vokiečių kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

II L klasė 108 kab.
Lina Morkūnienė Anglų kalbos mokytoja  Mokytoja metodininkė   107 kab.
Alina Žutautaitė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė   319 kab.
Oksana Velikorodnova Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė   121 kab.
Marina Vinogrodskaja Rusų kalbos mokytoja Mokytoja   121 kab.
Zinaida Pigaleva Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja III V klasė 219 kab.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

 
Živilė Ringelienė Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja   320 kab.
Aidas Milius Matematikos ir informacinių technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas III A klasė

105 kab.
322 kab.

Algirdas Žvikevičius Matematikos ir informacinių technologijų mokytojas Mokytojas metodininkas  

310 kab.

212 kab.

Jolita Mianikienė Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja   204 kab.
Ilona Andraikėnienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja II I klasė 106 kab.
Robertas Bukauskis Matematikos mokytojas Vyresnysis mokytojas   305 kab.
Vida Stoškuvienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė IV M klasė 306 kab.

Gamtos mokslų mokytojai

 
Genovaitė Kuzmickienė Biologijos mokytoja Mokytoja metodininkė IV K klasė 209 kab.
Vita Jurevičienė Biologijos mokytoja Mokytoja metodininkė I V klasė 214 kab.
Dalia Dirsienė Chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė III D klasė 211 kab.
Vida Armonaitė Chemijos mokytoja Mokytoja ekspertė   211 kab.
Vilija Rupšlaukienė Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė II V klasė 312 kab.
Audrius Petrušis Fizikos mokytojas Vyresnysis mokytojas   313 kab.
Adriana Levanaitė Fizikos mokytoja Mokytoja    313 kab.

Socialinių mokslų mokytojai

 
Jurgita Juknevičienė Etikos mokytoja Vyresnioji mokytoja I J klasė 301 kab.
Vytautas Kapočius Etikos mokytojas Mokytojas   203 kab.
Alfredas Ribikauskas Geografijos mokytojas
Ekonomikos mokytojas
Vyresnysis mokytojas
Mokytojas metodininkas
I R klasė 110 kab.
Asta Rutkienė Geografijos mokytoja Mokytoja ekspertė II A klasė 304 kab.
Laurynas Mielkus Istorijos mokytojas Vyresnysis mokytojas   218 kab.
Gabrielė Sabutytė Istorijos mokytoja Mokytoja   203 kab.
Mantvydas Kiaušinis

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas

Mokytojas I M klasė 222 kab.
Jūratė Juodzevičiūtė Psichologijos mokytoja Mokytoja   317 kab.
Rimanta Kairaitytė Tikybos mokytoja Mokytoja metodininkė II R klasė 220 kab.

Technologijos, menų ir sporto mokytojai

 
Nijolė Jucienė Technologijų mokytoja Mokytoja ekspertė   116 kab.
Rimutis Paužuolis Technologijų mokytoja Vyresnysis mokytojas   114 kab
Ilona Vėlyvienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja III I klasė 226 kab.
Kristina Mauruševičiūtė Teatro meno mokytoja Mokytoja   Aktų salė
Eugenija Andželo Dailės ir technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja I E klasė

113 kab.

116 kab.

Sandra Girdziušienė Dailės mokytoja Mokytoja   113 kab.
Aivaras Toleikis Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas I T klasė Sporto salė
Nijolė Jasinskaitė Fizinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja I N klasė Sporto salė
Saulius Skirmantas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas   Sporto salė
Zita Kuzminskienė Fizinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja   Sporto salė
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!